Načítání...

Vlhkost v domě aneb neustálý boj s plísní

 

Plísně a vlhkost jsou všude kolem nás, sužují nejednu domácnost a působí negativně na náš organismus. Primárních zdrojů těchto problémů může být celá řada, od banálních až po relativně komplikované, u kterých je zapotřebí velké úsilí na jejich odstranění. Standardně by se měla vlhkost vzduchu pohybovat v rozmezí od 40 do 60 procent, mnohdy tomu tak ale není a přicházejí komplikace.

Zobrazit

3 důvody proč se zbavit vlhkosti

Problém vlhkých zdí se vyskytuje u více jak 60 % všech domů starších 25 let. Ale nejen staré stavby se s tímto problémem potýkají. U nových domů přibývá případů, kdy se práce na horizontální izolaci stěn neodvedla dobře a funkčnost se zcela vytratila.

Zobrazit

Co je to vlhkost a proč vzniká?

Vzlínající vlhkost nás trápí u mnoha staveb bez rozdílu jejich stáří. Velmi často se projevuje u starých budov a památek, které nemají žádné horizontální izolace. V posledních letech se ale můžeme setkat i s výskytem u mnohem mladších staveb a domů.

Zobrazit

Plísně v domě

Plísně se staly velkým problémem 21. století. A to nejen v domácnostech, ale i všude kolem nás. Některé jsou zcela neškodné, ale věřte, že většina z nich lidskému organizmu více či méně škodí.

Zobrazit

Jak nahradit horizontální izolaci?

Princip horizontální izolace je znám po celá staletí. My dnes víme, že pokud nefunguje správně nebo zcela chybí, vlhkost má volnou cestu a  prostupuje přes základy a stěny do našich domů.

Zobrazit

Kontakt

Dryout s.r.o.
IČ: 07036183
DIČ: CZ07036183

Obchodní podmínky

Napište nám